Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Włodzisław

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Gleźnowo

Gleźnowo(Włodzisław + 24 km)

294 000 zł9 801 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 9 801 m nad Jeziorem Bukowo okolice Dąbek Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 9 801 m , położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Bukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Płoty

Płoty(Włodzisław + 23 km)

150 000 zł3 473 m² 43,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową która położona jest około 2 km od miejscowości Płoty. Działka o powierzchni 3473 m2 leży na terenie płaskim, jest niezabudowana w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski(Włodzisław + 23 km)

376 200 zł888 m² 423,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Białuń

Białuń(Włodzisław + 21 km)

189 044 zł935 m² 202,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Białuń, nr 112/33, 935 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935 m , zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Nowogard(Włodzisław + 18 km)

289 599 zł39,40 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,40 m2 zlokalizowany na parterze w Nowogardzie przy ulicy 3-go Maja. Lokal mieszkalny składa się z: 2 pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Religi

Stepnica(Włodzisław + 25 km)

109 000 zł1 174 m² 92,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domb Nieruchomości w imieniu naszego klienta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z wz w Stepnicy. Stepnica to miasto w powiecie Goleniowskim.Znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Willowa

Centrum,Kamień Pomorski(Włodzisław + 23 km)

1 200 000 zł318 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:538 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży budynek mieszkalny położony w Kamieniu Pomorskim przy ul. Willowej. Dom czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 310 m2. Nieruchomość stanowi cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Powidz

Powidz(Włodzisław + 12 km)

120 000 zł4 041 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowogard(Włodzisław + 18 km)

325 000 zł40,38 m² 8 048,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone III piętrze w budynku wielorodzinnym (bloku).

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Przystawy

Przystawy(Włodzisław + 18 km)

79 800 zł4 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej. Działka o powierzchni gruntów 4 200 mkw., o kształcie nieregularnym. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Włodzisław

Włodzisław,zachodniopomorskie

90 000 zł135 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam , mam do sprzedania połowę domu wraz z 2 budynkami gospodarczymi usytuowanego w zacisznym malowniczo położonym miejscu w pobliżu lasu , przepiękna i spokojna okolica niedaleko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij